Onze 206 leden

Lidus Veurink

A.J. Veurink Holding B.V.

Andre Wessel

A.J.A. Wessel

Arjan Bolks

ABC Gevel bv

Erik te Nijenhuis

ABC Gevel bv

Meine Seinen

ABN AMRO BANK N.V.

Sjaak Kolthof

AK Schoonmaak

Gertjan Visscher

AKROH Industries

Gerrit Timmermans

Aannemersbedrijf GT-BOUW B.V.

Lucas Ekkel

Accuraat Accountants B.V.

Janieke Elferink

Active & Fit

Herma Brinkhuis

Alfa Accountants en Adviseurs

Gerrit Bouwhuis

Alfa Accountants en Adviseurs

Wim Kappers

Alfa Accountants en Adviseurs

Gerard Tamminga

Alfa-college

Harold Potgieter

Alfa-college

Annemieke Smit

Alfa-college

B.E.R. (Bertil) Hulleman

Alfa-college

Carmen Hendriks

Alfa-college

Gerben Bloemers

Alfa-college

Jolanda van Tholen

Alfa-college

Carl Exel

Alfabet Reclame

Gerrit Slotman

Alfabet Reclame

Nick van Klinken

Alleeninkt.nl

Anton van den Berg

Allied Forces Consultancy

W. Huisken

Amused Food & Wine

Wilfred Lenters

Auto Combi B.V.

Jan Lenters

Auto Combi B.V.

Reinout Stephanus

Auto Combi B.V.

Lucas Basut

Autobedrijf Lenferink

Gert Willems

BMN Bouwmaterialen Hardenberg

Edwin de Vries

BMN Bouwmaterialen Hardenberg

Erwin Bos

BMN Bouwmaterialen Hardenberg

Rogier Bomhof

BMN Bouwmaterialen Hardenberg

Jolanda Luttmer

BR-Flex Uitzendbureau

Menno Heerkes

BR-Flex Uitzendbureau

Ben Luttmer

BR-Flex Uitzendbureau

Gerwin Odink

BR-Flex Uitzendbureau

Nico Dorgelo

Banketbakkerij Dorgelo

Berno Nijboer

Bentum Nijboer Notarissen

Jan Willem Bentum

Bentum Nijboer Notarissen

Theo Zwiers

Blankestijn Advocaten & Mediators

Sander de Jong

Bleeker & de Jong Dealeroccasions BV

Wiljan Freriks

Bleeker & de Jong Dealeroccasions BV

Jan Altena

Boma Staalbouw BV

Patrick Wegdam

Boomkamp Gardens

Niels Ravenhorst

Bouw Bureau Ravenhorst

Jan Breider

Breider Automotive

Erik van Heuveln

Breman

Robin Spiekman

Bruinsma Kantoor & ICT

Gerrit Zandman

Bruinsma Kantoor & ICT

Hotze Bruinsma

Bruinsma Kantoor & ICT

Jorik van der Veen

Bruinsma Kantoor & ICT

Martijn Grootens

Bruinsma Kantoor & ICT

Everhard Brunink

Brunink Machinefabriek B.V.

Gerrit Brunink

Brunink Machinefabriek B.V.

Thomas Pastink

Bureau Strak

Milou Bosscher

COMcept

Gerry Lambers-Jonkeren

COMcept

Jante Oosting

COMcept

Marcel Van Dijk

COMcept

Tineke van 't Ende

COMcept

Peter Kamphuis

Camping de Kleine Wolf

Anne- Sophie Kamphuis-Kat

Camping de Kleine Wolf

Geralda Kat

Camping de Kleine Wolf

Herman Welleweerd

Carthago ICT

Dennis Eggen

Catering Service de Patrijs BV (handelsnaam Koggel Events)

Cecile Compagne-Pleij

Compagne Bruidsmode

Jannie Nijboer

Compagne Bruidsmode

Bertijn Vos

Countus accountants + adviseurs

Cees van Klinken

Countus accountants + adviseurs

Harry Hurink

Countus accountants + adviseurs

Ronald Bax

Countus accountants + adviseurs

Rita Vogel-Westerink

Cucina 39

Dennis Plaggenmarsch

DPL licht, geluid & multimedia

Henk Leemhuis

De Haere

Piet Kampman

De Haere

Rutger Hoogenboom

De Interieurbouwers

Gerrit Werkman

De Interieurbouwers

Gert Overweg

De Interieurbouwers

Ramon Habers

De Jong & Laan Accountants Belastingadviseurs

Anne Kampjes

De Jong & Laan Accountants Belastingadviseurs

Egbert van der Velde

De Jong & Laan Accountants Belastingadviseurs

Fokko van der Graaf

De Jong & Laan Accountants Belastingadviseurs

Johan Evers

De Jong & Laan Accountants Belastingadviseurs

Linda Pot

De Jong & Laan Accountants Belastingadviseurs

Sander Karstenberg

De Nieuwe Veste

Tineke Ensink

De Nieuwe Veste

Wiko Veenvliet

De Nieuwe Veste

Arend Hofsink

De Onderzoekfabriek

Irma Dunnewind

De Onderzoekfabriek

Peter Zwartscholten

De Onderzoekfabriek

Herman Potgieter

De Troubadour

Dick Altena

De Uitdaging

Bram Reints

De Zakerij

Richard Marissen

De erkende Bestrijder

Marjan Plaggenmarsch

Decomar Reclame

Robert Plaggenmarsch

Decomar Reclame

Hugo Deen

Deen Bedrijfsmakelaars

Jeroen Deen

Deen Bedrijfsmakelaars

Wouter Bolhaar

Deen Bedrijfsmakelaars

Ageeth Strijker

Deltion College

Alex Klaassen

Deltion College

Herman Hempen

Deltion College

Jolien Tragter-Gersen

Deltion College

Marinus Roijakkers

Deltion College

Marinus Roijakkers

Deltion College

Marjo Brekelmans

Deltion College

Rick Veijer

Deltion College

Bert Beun

Deltion College

Ineke van Marle

Deltion College

M. Bilstra

Deltion College

Marlot Pesman

Deltion College

Tim Idema

Deltion College

Jochen den Ouden

Den Ouden informatiebeveiliging

Ryanne Den ouden

Den Ouden informatiebeveiliging

Wim Dijk

Dijk Natural Collections

Edger Dijsselhof

Dijsselhof Autoschade & Schilderwerken

Myrett Dijsselhof De Boer

Dijsselhof Autoschade & Schilderwerken

Dianne Verkerk

Dion Groep B.V.

Erik Evers

Dion Groep B.V.

Jeroen Broeknellis

Dion Groep B.V.

Lucienne Prenger

Dion Groep B.V.

Michel Assen

Dommerholt & Ten Brinke B.V.

Ronald Slamp

Dommerholt & Ten Brinke B.V.

Renate Meulenkamp Back

Drabo Hardenberg B.V.

Eddy Droste

Droste Bejah B.V.

Daan ten Brinke

Duvast B.V.

Rene Kuizenga

Duvast B.V.

Evert Nijeboer

E & R Montage

Edwin Evers

Edwin Evers

Leen Jan Van den Berg

Electro Hardenberg

Marcel van Dijk

Eshuis Metaal BV

Arie Euwijk

Euwijk Optiek & Optometrie

Linda de Boer

Evenementenhal Hardenberg

Jeroen Bos

FC Twente

Vincent Coulier

FC Twente

Rick Janssen

Familiecamping De Belten

Bianca Pierik

Fortune Coffee regio Twente

Rob Pierik

Fortune Coffee regio Twente

Henk Frijling

Frijling, Schildersbedrijf

Hans van Dijk

GGN

Henk Flonk

GGN

Herman Zeiger

GGN

Oscar Pont

GGN

Wim Hulleman

GGN

Bart Visser

Gemeente Hardenberg

Dennis Flokstra

Gemeente Hardenberg

Ger Pesman

Gemeente Hardenberg

Hetty Soepenberg

Gemeente Hardenberg

Petra Mulder

Gemeente Hardenberg

Ahmed Abdi

Gemeente Hardenberg/ATC Dienstenbedrijf

Loes Berkenbosch

Gemeente Hardenberg/ATC Dienstenbedrijf

Gerben Plaggenmarsch

Gerben Plaggenmarsch beheer BV

Carmen Bakhuis

Grip Assurantiën

Jacqueline Scholing

Grip Assurantiën

Toon Heisterkamp

Grolsch Bierbrouwerij Nederland B.V. en Heisterkamp Dranken

Wilbert Lindeboom

Grolsch Bierbrouwerij Nederland B.V. en Heisterkamp Dranken

Jeroen Roeleven

Gullimex B.V.

D. Hamberg

HABO Rent

Lieke Espeldoorn

HHC Academy

Ewoud Altena

HHC Academy

Geoffrey Van der Felz

HHC Academy

Jolien Jansen

HHC Academy

Kay Jogems

HHC Academy

Lidy Weenink

HHC Academy

Lisette Dogger

HHC Academy

Loes Waninge

HHC Academy

Marije Veuirink

HHC Academy

Michel Veltman

HHC Academy

Paula Dokter

HHC Academy

Sander Zweers

HHC Academy

Alien Wolbink

HHC Hardenberg

Arjo Brink

HHC Hardenberg

Bert Nijboer

HHC Hardenberg

Bert Beun

HHC Hardenberg

Dirk Nijeboer

HHC Hardenberg

Erik Olsman

HHC Hardenberg

Henk Runhaar

HHC Hardenberg

Johan Evers

HHC Hardenberg

Kristiaan Mink

HHC Hardenberg

Machiel Hogeterp

HHC Hardenberg

Rene Schuldink

HHC Hardenberg

Martijn Kosters

Hak4t Brightest Light Solutions

Mirjam Timmerman

Hak4t Brightest Light Solutions

Marc Hakvoort

Hak4t Brightest Light Solutions

Maurice Meertens

Hak4t Brightest Light Solutions

Paul Hakvoort

Hak4t Brightest Light Solutions

Bert Hamberg

Hamberg Connect

Jenny Hamberg

Hamberg Connect

Anne Harsevoort

Harsevoort, Vloerenbedrijf

Edwin Wesselink

Hawe Tweewielers BV

Gert Blootens

Hendriksen Accountants en Adviseurs

Wim Potgieter

Hendriksen Accountants en Adviseurs

Cor-Jan Verkerk

Hendriksen Accountants en Adviseurs

Henrik Bril

Hendriksen Accountants en Adviseurs

René Herbers

Herbers Tweewielers

Andre Eggengoor

Herdenbergher, Grand-Café den

Frank Woestman

Herman de Haan Group.

John van Dijk

Herman de Haan Group.

Peter Wortelboer

Het Heemse, Boomstamrestaurant

john vasse

Home made by__ Vasse Schilders

Geert Horstra

Horstra technology B.V.

Jeroen Horstra

Horstra technology B.V.

Wim Hutten

Hutten Metaal-Staalbouw BV

Wim Hutten

Hutten Metaal-Staalbouw BV

Hendri Meilink

IJsselvliet Strategie & Realisatie

Rick Mensink

IJsselvliet Strategie & Realisatie

Gerrit Keen

ING Business Banking

Karin Kroes

ING Business Banking

Seine Ligtenberg

ING Business Banking

Vincent Belksma

ING Business Banking

Henk Welink

Installatiebedrijf Welink B.V.

Frank Wiersma

Itter B.V.

Henk Wiersma

Itter B.V.

Jan Veltink

J.Veltink Bestratingen Hardenberg

André Hofsink

JA! strategie x ontwerp

Jan Willem Prins

JWP Montagetechnieken B.V.

Trijnie Prins-Nijboer

JWP Montagetechnieken B.V.

Gerrit Rigterink

Janssen de Jong Bouw Noord B.V.

Jos van Oers

Janssen de Jong Bouw Noord B.V.

Juriën Huiskamp

Janssen de Jong Bouw Noord B.V.

Robert-Jan Mellema

Janssen de Jong Bouw Noord B.V.

Jeroen Elferink

Jerrink Verhuur & Catering

Gerdinand Eshuis

Kampeerdorp de Zandstuve BV

Jos Warringa

Kampeerdorp de Zandstuve BV

Mariska Eshuis

Kampeerdorp de Zandstuve BV

Dagmare van Dijk

Kendis Digitale Oplossers

Martin Drenth

Kendis Digitale Oplossers

Martin Eggengoor

Kendis Digitale Oplossers

Willem Juttner

Keyminds BV

Henk Heerspink

Koop 'N Huis Makelaars

Olav Dommerholt

Koop 'N Huis Makelaars

Hein Dekker

LOC+ Hardenberg, Onderwijs, Cultuur & Welzijn

Gerrit Lamberink

Lamberink Logistiek BV

Dennis de Jonge

Landheer Gerechtsdeurwaarders & Incasso

Evert Meerholz

Laundrysystems B.V.

Gelina Lawant

Linde Kroon Elektrotechniek B.V.

Jeroen Lawant

Linde Kroon Elektrotechniek B.V.

Leo Linde

Linde Kroon Elektrotechniek B.V.

Marc Nijman

Linde Kroon Elektrotechniek B.V.

Tineke Nijman

Linde Kroon Elektrotechniek B.V.

Bennie Jansen

Loohuis installatietechnieken Hardenberg

Judith Van der Vinne

Marquant Advocaten

Taco Van den Honert

Marquant Advocaten

Jeanien Reints

Marquant Advocaten

John Wessels

Marquant Advocaten

Liz Soppe

Marquant Advocaten

Marieke Douwenga

Marquant Advocaten

Paul Nij Bijvank

Marquant Advocaten

René Rorink

Marquant Advocaten

M. Olijve

Martin Menswear

Albert Poffers

MegaMix Overijssel

Henk Meijer

Meijer Parket

Art Huisjes

Metos

Johan Bel

Mijn Waterfabriek

Bram Misker

Misker Hardenberg

Erik Bekman

Misker Hardenberg

Erik Jutstra

Moderna Textielservice

Gert Stroeve

Moderna Textielservice

Herman Olsman

Moderna Textielservice

Michael Ellenkamp

Moderna Textielservice

Roel Stad

Moderna Textielservice

Erdy Jansen

Morrenhof-Jansen Inst. Bedrijven

Gerwin Bouwhuis

Morrenhof-Jansen Inst. Bedrijven

Klaas Jansen

Morrenhof-Jansen Inst. Bedrijven

Nick Van den Broek

Most Business BV

Robert Kosse

Move4Mobile

Jan Veneman

NTP GROEP Infra – Milieu – Bouw

Cody Caesar Ipenburg

New York Pizza Delivery

Albert Hendrikse

Nijhof-Wassink

Erik Huisjes

Nijhof-Wassink

Erik Schiphorst

Nijhof-Wassink

Freddy Nijhof

Nijhof-Wassink

Arjan Timmerman

Oegema Transport Dedemsvaart BV

Albert Jansen

Oegema Transport Dedemsvaart BV

Sibbele Oegema

Oegema Transport Dedemsvaart BV

Eric de Graaff

Olivier Wijnhandel & Slijterij

Mirjam Timmerman

Ondernemers Club HHC

Lotte Timmerman

Ondernemers Club HHC

Stichting Ondernemers Club HHC

Ondernemers Club HHC

Chris de Vree

Otterman Techniek B.V.

Dennis Hanstede

Otterman Techniek B.V.

Martin Hulsbeek

Otterman Techniek B.V.

Robert Kramer

Otterman Techniek B.V.

Marcel Bakker

Peters Hout & Bouwmaterialen

Jan Jouke Zwaagstra

Phone House

Kay Kelly

Phone House

Gerben Tieltjes

PlastChem bv

Tom Baveld

PlastChem bv

René Alfring

Plus Alfring

Christian Kampherbeek

Pouw Hardenberg

Henk Wessels

Pouw Hardenberg

Ronald Elbertsen

Pouw Hardenberg

Jan Wolterink

Pouw Hardenberg

Jan Nolles

Prima Equipment bv

Joost Bosscher

Prima Equipment bv

Ronald Runherd

Prima Equipment bv

Robert Prins

Prins Sport

Bert Nijhuis

Profextru productie

Eric Hulman

Profextru productie

Bertus Heuver

Profile Heuver

Elmer Wiemer

Profile Heuver

Jan Heuver

Profile Heuver

Marcel Heuver

Profile Heuver

Maureen Voortman

Profile Heuver

B.J. Edelijn

Qonnected

Richard Gerrits

R. Gerrits Vloeren

Robert Ekkelenkamp

RBRT Projectmanagement

Christian Koning

Rabobank Vaart en Vechtstreek

Jarno de Weerd

Rabobank Vaart en Vechtstreek

Frank Schippers

Rabobank Vaart en Vechtstreek

Gerben Kreuze

Rabobank Vaart en Vechtstreek

Henk Zwoferink

Rabobank Vaart en Vechtstreek

Joram Maan

Rabobank Vaart en Vechtstreek

Klaas Feenstra

Rabobank Vaart en Vechtstreek

Marco van Dijk

Rabobank Vaart en Vechtstreek

Ron Geesink

Reisburo Geesink

Henk Buitenhuis

Rekla 2000

Jurrien Toenhake

Renewi B.V.

Enrico Hans

Rheezerbelten, Restaurant De

Margé Hans-Smit

Rheezerbelten, Restaurant De

Wim Bosch

Rhomberg Sersa Rail Group

Rick Meinen

Rick Meinen Studio

Frans Zwiers

Roelofs Lemelerveld

Thijs Hermans

Rollepaal Recycling Grondverzet Transport en Betonstation

Albert Schipper

Rukebet B.V.

Joost Grooters

S.K.O. Projectinrichting

Gerrit Dorman

Saxenburgh Medisch Centrum

Patrick Wijlens

Saxenburgh Medisch Centrum

Ruud Rusken

Saxenburgh Medisch Centrum

Wouter v.d. Kam

Saxenburgh Medisch Centrum

Erik Veenstra

Scaves BV / Bakker Groep Coevorden

Roy Borgman

Scaves BV / Bakker Groep Coevorden

Bert Lennips

Schadeherstel DGL Hardenberg

Carlo Gruppen

Schadeherstel DGL Hardenberg

Fenny Harms

Schoonmaakbedrijf Klaas Harms

Klaas Harms

Schoonmaakbedrijf Klaas Harms

Marielle Harms

Schoonmaakbedrijf Klaas Harms

Stefan Veenstra

Schoonmaakbedrijf Klaas Harms

Gerrit Benjamins

Schoonmaakorganisatie Benjamins B.V.

Pascal Reichenbach

Schuldink advocaten

Paul Rappa

Schuldink advocaten

René Schuldink

Schuldink advocaten

Raymond Zwiers

Showtime v.o.f.

Stephan Vloedbeld

Showtime v.o.f.

Emiel Lagerwaard

Sikkens Center Mars

Erik Schoemaker

Smid Accountants

Willy Boonstra

Smid Accountants

Femmi Smit

Smit Holding B.V.

Erwin Makkinga

Smit en Legebeke Gerechtsdeurwaarders B.V.

Thomas van Wijngaarden

Smit en Legebeke Gerechtsdeurwaarders B.V.

Monique Habers

Sollie.Comm B.V.

Marjan Krikke

Sollie.Comm B.V.

Mark Sollie

Sollie.Comm B.V.

Adriaan Pierik

Sphere Nederland B.V.

Ernst Söllner

Sportbase Business Benelux b.v.

Jan Hutten

Staalservice Hardenberg

Sandré Hutten

Staalservice Hardenberg

Alberto Harsevoort

Stijlmakers Maatwerk Interieurs

Manon Huizing-Onderwijzer

Studuo BV

Patrick Ooms

Studuo BV

Piet-Cees van der Wel

Studuo BV

Bert Odink

Stukadoors- en afbouwbedrijf B. Odink

Bas Roescher

TCR Tours

Jan van Pijkeren

TCR Tours

Robin Boerman

TGV Logistics V.O.F.

Herman Boerman

TGV Logistics V.O.F.

Jolanda Vreugdenhil

TLC Advocaten

Harm Muller

Tandheelkundige kliniek De Merelhof

Hans Kottrik

Ter Steege Bouw Vastgoed Hardenberg bv

Peter Vollenbroek

Ter Steege Bouw Vastgoed Hardenberg bv

Rudy Weghorst

Ter Steege Bouw Vastgoed Hardenberg bv

Ernst-Jan Dorgelo

Tielbeke Transport B.V.

Erik Timmermans

Timmermans Hardglas

Stendert de Vries

Top Level Punt B.V.

Richard de Jong

Top Support Nederland B.V.

Petra Kwant

Top Support Nederland B.V.

John Horstra

Travelbags

Marchienus Horstra

Travelbags

Martijn Hartgerink

Uiterwijk Winkel Verzekeringen

Egbert Odink

Univé

Theo de Boer

Univé

Marco Potgieter

VA communication by design

Bert Schipper

VOB b.v.

Jan Hakkers

Vakantiepark De Kleine Belties

Sietse Hakkers

Vakantiepark De Kleine Belties

Herman Grendelman

Van Werven Infra B.V.

Wilfred van Werven

Van Werven Infra B.V.

Hendrie Dijk

Varkenshandel Dijk B.V.

Henk Nijland

Vechtdalgroen

Caroline Uyting

Vechtstede Notarissen & Mediators

Froukje Tinselboer

Vechtstede Notarissen & Mediators

Niels Wellen

Vechtstede Notarissen & Mediators

Arend Jan Veurink

Vericon

Jan Otten

Vericon

Gerard Veurink

Veurink, Slagerij vof

Gerry Lambers

Villa 5

Marcella Meijers

Villa 5

Hugo Janse

Vorktrucks Holland BV

André Beukelman

Vrieling Adviesgroep

Christiaan Kuiper

Vrieling Adviesgroep

David Beun

Vrieling Adviesgroep

Ernst Ogink

Vrieling Adviesgroep

Fernando Buitenhuis

Vrieling Adviesgroep

Gerwin Lennips

Vrieling Adviesgroep

Jan Ids Douma

Vrieling Adviesgroep

Jasper Vrieling

Vrieling Adviesgroep

Dennis Hoogenboom

Wark Uitzendbureau B.V.

Pim ter Veen

WasMijnWas B.V.

Richard Plaggenmarsch

Wavin Nederland

Herman Tholen van

Wavin Nederland

Tristan van de Pavert

Wavin Nederland

Martijn Smit

WeMa Mobile

Martin Eggengoor

WeMa Mobile

Niels van den Bout

WeMa Mobile

Wesley Dubbink

WeMa Mobile

Erik Otten

Webstores

Matthijs van den Berg

Webstores

Tom Bouma

Webstores

Margriet Olthoff

Weekblad De Toren

Annelot Brunink

Weekblad De Toren

Gerrit Brunink

Weekblad De Toren

Grietje Grendelman

Weekblad De Toren

Hans Botter

Weekblad De Toren

Margret Ticheler

Weekblad De Toren

Jenet Bel

WerkFijn

Chiel Wessels

Wessels Dedemsvaart BV, Autobedrijf

Sander ter Wijlen

Wijha BV

R. Bekman

Wikinon Keukenmontage

Jeffry Plaggenmarsch

Wildkamp B.V.

John Baas

Zeus Beton B.V.

Allard Zweers

Zweers en Zn. B.V., Bouwbedrijf G.